• ENERGA KTS Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA KTS Toruń - nie tylko Superliga
 • ENERGA KTS Toruń - II Liga Kobiet
  ENERGA KTS Toruń - II Liga Kobiet
 • ABDEL KADER SALIFOU
  ABDEL KADER SALIFOU
 • CHUANXI HAN
  CHUANXI HAN
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa

Najbliższe spotkania

Lotto Superliga
N 15 Wrz 2019, godz. 16:00
ENERGA-MANEKIN TORUŃ vs 3S POLONIA BYTOM UWAGA !!! mecz odbędzie się na PGE NARODOWY WARSZAWA
Lotto Superliga
N 29 Wrz 2019, godz. 16:00
ENERGA-MANEKIN TORUŃ vs FIBRAIN AZS POLITECHNIKA RZESZÓW

Energa_01092019_fotPawelSkraba_45.jpg

Ostatni sezon w ekstraklasie zawodnicy toruńskiej Energi rozpoczęli od dwóch zwycięstw i bycia liderem. To co potem się stało niektórym kibicom tenisa stołowego śni się do dzisiaj. Teraz nasi zawodnicy rozpoczęli rozgrywki od porażki. Dzisiaj czeka ich trudny mecz w Działdowie. Prezes klubu Krzysztof Piotrowski nie ma pretensji do zawodników ale jest wściekły na to, że on wraz ze sztabem szkoleniowym nie trafił dobrze z ustawieniami.
 
- Jestem zły. Nie tak chcieliśmy rozpocząć sezon. Białystok nas zaskoczył. Oni wystawili na dwójce Wang Zeng Yi. A my byliśmy przekonani, że może być odwrotnie, że Wandzi zagra na jedynce. Jak ważne są ustawienia drużyny pokazał drugi mecz półfinałowy pomiędzy Działdowem a Grodziskiem. W pierwszym Grodzisk przegrał u siebie 1 do 3 a w drugim wygrał na wyjeździe 3 do 0 - mówi prezes klubu Krzysztof Piotrowski
Dla wielu sympatyków toruńskiej drużyny sporym zaskoczeniem było to, że zagrał Tomasz Kotowski a nie Konrad Kulpa.
- O to pytają się mnie moi przyjaciele i dobrzy znajomi. Byliśmy przekonani, że Kotek wygra. Ale było dwa zero. I wtedy zupełnie inaczej się gra. To dopiero początek sezonu. Dzisiaj liczę na to, że nasi zawodnicy będę walczyli o każda piłkę.