• Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Damian Węderlich
  Damian Węderlich
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
 • ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga

Najbliższe spotkania

Lotto Superliga
Pt 08 Paź 2021, godz. 18:00
ENERGA MANEKIN Toruń - POLTAREX POGOŃ Lębork
I liga kobiet
So 09 Paź 2021, godz. 16:00
ENERGA MANEKIN Toruń - ATS EAST RENT Białystok
I liga mężczyzn
So 09 Paź 2021, godz. 16:00
OSSM Enea Gdańsk - ENERGA MANEKIN II Toruń

z20161006.JPG

Niestety nie udało się w czwartej rundzie Lotto Superligi przywieść punktów z Jarosławia. KST ENERGA - MANEKIN TORUŃ przegrała na wyjeździe i to 3-0 z KOLPINGIEM FRAC JAROSŁAW. Mecz zupełnie się dla naszej drużyny nie ułożył . Nic nie wychodziło naszym zawodnikom, którzy narzekali na długą 11 godzinną podróż,na piłki, temperaturę na hali i pracę sędziego, który obiektywnie patrząc  zupełnie nie poradził sobie w tym meczu. To był dla naszego zespołu po prostu taki mecz, o którym chciałoby się jak najszybciej zapomnieć. Sam wynik wskazuje na gładkie zwycięstwo gospodarzy jednak poszczególne sety były bardzo wyrównane. Pierwsze sety wszystkich trzech pojedynków kończyły się zwycięstwami gospodarzy 12-10. Może gdyby było odwrotnie to nasza drużyna wygrałaby 3-0. Taki jest sport i z porażek trzeba wyciągnąć wnioski. Trzeba się szybko otrząsnąć  by już jutro we Francji i w niedzielę przed własną publicznością pokazać się z jak najlepszej strony.

PKS KOLPING FRAC Jarosław     3:0     KST ENERGA-MANEKIN Toruń

Tsuboi Gustavo     - Kulpa Konrad          3:0     (12:10, 11:7, 11:9)
Prokopcov Dmitrij - Matsumoto Cazuo    3:0     (12:10, 11:8, 11:8)
Kosowski Jakub     - Sirucek Pavel         3:1     (12:10, 5:11, 11:9, 11:5)