• ENERGA KTS Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA KTS Toruń - nie tylko Superliga
 • ENERGA KTS Toruń - II Liga Kobiet
  ENERGA KTS Toruń - II Liga Kobiet
 • ABDEL KADER SALIFOU
  ABDEL KADER SALIFOU
 • CHUANXI HAN
  CHUANXI HAN
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa

Najbliższe spotkania

Brak wydarzeń

z20160115.jpg

W minioną niedzielę w Grudziądzu odbył się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów. Gra toczyła się o dwa miejsca premiowane awansem do III Grand Prix Polski, które już w najbliższy weekend odbędzie się w Łomży. Drugie miejsce i awans wywalczył zawodnik KST ENERGA- MANEKIN TORUŃ Paweł Piotrowski, który dopiero w finale 1-3 uległ Arturowi Białkowi z Gwiazdy Zooleszcz Bydgoszcz i o najwyższe laury w Łomży będzie walczył i bronił barw naszego klubu wraz z Konradem Kulpą i Tomaszem Kotowskim, którzy grę w III GPP mają zapewnioną z listy krajowej ( czołowa 16-ka nie musi brać udziału w eliminacjach wojewódzkich ) . W zawodach wzięło udział 62 zawodników i zawodniczek z województwa kujawsko pomorskiego. Miejsca pozostałych naszych zawodników to : 4 - Węderlich Damian, 9 - Urbanowicz Kamil, 11/12 Kurtyka Tomasz, 13-16 Piotrowski Krzysztof, 17/24 Wiśniewski Rafał i Makowski Kacper.