• ENERGA KTS Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA KTS Toruń - nie tylko Superliga
 • ENERGA KTS Toruń - II Liga Kobiet
  ENERGA KTS Toruń - II Liga Kobiet
 • ABDEL KADER SALIFOU
  ABDEL KADER SALIFOU
 • CHUANXI HAN
  CHUANXI HAN
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa

Najbliższe spotkania

Lotto Superliga
N 15 Wrz 2019, godz. 16:00
ENERGA-MANEKIN TORUŃ vs 3S POLONIA BYTOM UWAGA !!! mecz odbędzie się na PGE NARODOWY WARSZAWA
Lotto Superliga
N 29 Wrz 2019, godz. 16:00
ENERGA-MANEKIN TORUŃ vs FIBRAIN AZS POLITECHNIKA RZESZÓW

27744703_2062490843970255_917822433_o.jpg

Świetny występ żaków Energa KTS Toruń w Grand Prix Polski w Łaziskach Górnych. Najlepiej zagrała Amelia Wycichowska awansując do czołowej ósemki w Polsce. W sobotnich pojedynkach nie zaznała porażki wygrywając grupę oraz przebrnęła przez dwie rundy turnieju głównego. W niedziele uległa Karolinie Hołdzie w ćwierćfinale. Amelia dzielnie walczyła w kolejnych pojedynkach i ostatecznie zajęła 8 miejsce.

Pozostali zawodnicy po raz pierwszy awansowali do czołowej 64 w Polsce w kategorii wiekowej Żak. Przez piątkowy turniej eliminacyjny dzielnie przebrnęli bracia bliźniacy Miłosz i Maciej Rękasowie. Zofia Jaworska miała zapewniony udział w turnieju głównym dzięki drugiemu miejscu w drugim WTK Żaków.
Maciej Rękas zwyciężył swoją grupę eliminacyjną, zaś Miłosz Rękas zajął 2 miejsce i w fazie play of pokonał Kornela Utylskiego, co dało mu awans do turnieju głównego. W sobotnim turnieju głównym wystartowało, aż czterech zawodników Energa KTS Toruń w tym trzech debiutantów. Dzielnie spisywała się Zosia Jaworska zajmując trzecie miejsce w grupie. Maciej i Miłosz przegrali wszystkie gry w grupie. Jedynie Maciej zwyciężył w dodatkowym meczu o wyższy przedział miejscowy.

Miejsca zawodników Energa KTS Toruń:
8. Amelia Wycichowska
41-48 Zofia Jaworska
49-56 Maciej Rękas
57-64 Miłosz Rękas