• ENERGA KTS Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA KTS Toruń - nie tylko Superliga
 • ENERGA KTS Toruń - II Liga Kobiet
  ENERGA KTS Toruń - II Liga Kobiet
 • ABDEL KADER SALIFOU
  ABDEL KADER SALIFOU
 • CHUANXI HAN
  CHUANXI HAN
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa

Najbliższe spotkania

Lotto Superliga
N 15 Wrz 2019, godz. 16:00
ENERGA-MANEKIN TORUŃ vs 3S POLONIA BYTOM UWAGA !!! mecz odbędzie się na PGE NARODOWY WARSZAWA
Lotto Superliga
N 29 Wrz 2019, godz. 16:00
ENERGA-MANEKIN TORUŃ vs FIBRAIN AZS POLITECHNIKA RZESZÓW

Nowy-zawodnik-ENERGI-CHUANXI-HAN.jpg

Nowy zawodnik ENERGI ABDEL KADER SALIFOU.JPG

W dniu wczorajszym działacze ENERGI KTS TORUŃ zgłosili w Polskim Związku Tenisa Stołowego skład drużyny do LOTTO SUPERLIGI na sezon 2018/2019. Rozgrywki rozpoczną się najprawdopodobniej 2 września. Trzon zespołu stanowić będą 23 letni Chińczyk CHUANXI HAN, który przechodzi do Torunia z Dartomu Bogoria Grodzisk Mazowiecki, 28 letni Francuz ABDEL KADER SALIFOU, który do naszej drużyny przechodzi z francuskiej ekstraklasy oraz znani naszym kibicom, grający w naszym klubie od dzieciństwa KONRAD KULPA 24 lata i TOMASZ KOTOWSKI 20 lat. Ponadto w szerokiej  kadrze do dyspozycji trenera, którego nazwisko powinniśmy poznać za kilka dni  ( trwają ostatnie rozmowy)  znaleźli się jeszcze Chińczycy CHENG Jingqi i YIN Jiaxu  oraz Polacy UTYLSKI Rafał, WOSOWICZ MARCIN, SZYMANEK Bartłomiej, KURTYKA Tomasz, MAĆKOWIAK Wojciech, PIOTROWSKI Krzysztof.