• ENERGA MANEKIN Toruń Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń Superliga
 • Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Damian Węderlich
  Damian Węderlich
 • Shoga Tahara
  Shoga Tahara
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Mężczyzn
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Mężczyzn
 • ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga

Najbliższe spotkania

Lotto Superliga
Pt 16 Gru 2022, godz. 18:00
Oxynet Jarosław - Energa Manekin Toruń
Lotto Superliga
N 18 Gru 2022, godz. 16:00
Energa Manekin Toruń - Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów
Lotto Superliga
Wt 20 Gru 2022, godz. 18:00
Petralana TTS Polonia Bytom - Energa Manekin Toruń

Nowy-zawodnik-ENERGI-CHUANXI-HAN.jpg

Nowy zawodnik ENERGI ABDEL KADER SALIFOU.JPG

W dniu wczorajszym działacze ENERGI KTS TORUŃ zgłosili w Polskim Związku Tenisa Stołowego skład drużyny do LOTTO SUPERLIGI na sezon 2018/2019. Rozgrywki rozpoczną się najprawdopodobniej 2 września. Trzon zespołu stanowić będą 23 letni Chińczyk CHUANXI HAN, który przechodzi do Torunia z Dartomu Bogoria Grodzisk Mazowiecki, 28 letni Francuz ABDEL KADER SALIFOU, który do naszej drużyny przechodzi z francuskiej ekstraklasy oraz znani naszym kibicom, grający w naszym klubie od dzieciństwa KONRAD KULPA 24 lata i TOMASZ KOTOWSKI 20 lat. Ponadto w szerokiej  kadrze do dyspozycji trenera, którego nazwisko powinniśmy poznać za kilka dni  ( trwają ostatnie rozmowy)  znaleźli się jeszcze Chińczycy CHENG Jingqi i YIN Jiaxu  oraz Polacy UTYLSKI Rafał, WOSOWICZ MARCIN, SZYMANEK Bartłomiej, KURTYKA Tomasz, MAĆKOWIAK Wojciech, PIOTROWSKI Krzysztof.