• Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Damian Węderlich
  Damian Węderlich
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
 • ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga

Najbliższe spotkania

Lotto Superliga
Pt 08 Paź 2021, godz. 18:00
ENERGA MANEKIN Toruń - POLTAREX POGOŃ Lębork
I liga kobiet
So 09 Paź 2021, godz. 16:00
ENERGA MANEKIN Toruń - ATS EAST RENT Białystok
I liga mężczyzn
So 09 Paź 2021, godz. 16:00
OSSM Enea Gdańsk - ENERGA MANEKIN II Toruń

W przedświąteczną sobotę sala Energa KTS Toruń wypełniła się po brzegi na rodzinnym turnieju. W zawodach wystartowało aż 30 drużyn składających się z dziecka oraz osoby dorosłej z nim spokrewnionej. Dzieci grały razem z: mamami, ojcami, dziadkami, wujkami, kuzynami i czasem z rodzeństwem. Zasady turnieju były proste: w pierwszym pojedynku dzieci graja ze sobą, w drugim dorośli. Jeśli jest remis decyduje gra deblowa. Młodzi adepci tenisa stołowego chcieli jak najlepiej zaprezentować się przed członkami swojej rodziny. Przy głośnym dopingu każdy uczestnik dawał z siebie wszystko. Dorośli nie chcieli zawieść swoich pociech - walka była o każdą piłkę. W oczach pojawiały się łzy czasem radości, czasem rozpaczy. Na szczęście po każdym pojedynku był uścisk dłoni symbolizujący jedność wszystkich zawodników oraz podziękowanie za sportową walkę.

Niespodzianką turnieju okazała się rodzina Kowalskich: Piotr i wujek Wojciech. Awansowali do finału gdzie ulegli rodzinie Rękasów Miłoszowi i siostrze Julii. W pojedynku o trzecie miejsce zwyciężyła druga drużyna rodziny Rękasów Maciej i tata Grzegorz z rodziną Cieślewiczów ze Złotorii Stasiem i tatą Marcinem. W turnieju pocieszenia o piąte miejsce wygrali Korzusowie Julian i tata Mariusz pokonując w pojedynku deblowym rodzinę Zglińskich Antka i kuzyna Łukasza.

Najlepszych sześć rodzin otrzymało drobne upominki ufundowane przez Prezesa Krzysztofa Piotrowskiego. Dla najlepszej trójki były piękne błyszczące puchary.