• Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Damian Węderlich
  Damian Węderlich
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
 • ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga

Najbliższe spotkania

Lotto Superliga
Pt 08 Paź 2021, godz. 18:00
ENERGA MANEKIN Toruń - POLTAREX POGOŃ Lębork
I liga kobiet
So 09 Paź 2021, godz. 16:00
ENERGA MANEKIN Toruń - ATS EAST RENT Białystok
I liga mężczyzn
So 09 Paź 2021, godz. 16:00
OSSM Enea Gdańsk - ENERGA MANEKIN II Toruń

Sezon w pełni sześć drużyn Energa Manekin Toruń rywalizuje w rozgrywkach ligowych. Oprócz Superligi mężczyzn nasza druga drużyna rywalizuje w rozgrywkach 1 ligi. W wyjazdowym spotkaniu w Radomiu zwyciężyliśmy w okrojonym składzie 7:3. W 3 lidze zanotowaliśmy porażkę na wyjeździe z Jastrzębiem 6:8, a w 4 lidze przegraliśmy z Chełmnem 0:8. Honoru klubu bronili najmłodsi zawodnicy pokonując u siebie Świecie 14:4 i na wyjeździe Chełmno 11:7. Za dwa tygodnie startuje runda rewanżowa 2 ligi kobiet 29.02.2020r. o godzinie 16:00 w hali przy ul. Międzymurze 2 zagramy z liderem rozgrywek IKTS Noteć Inowrocław.

Nieobecność Damiana Węderlicha spowodowana jest rozegraniem trzech meczów w Superlidze. W związku z tym regulamin zakazuje gry w rozgrywkach niższych lig. Bartłomiej Czerwiński miał studniówkę.  Z tego powodu do drużyny został przesunięty Rafał Utylski. Mecz rozpoczął się od wygranej Utylskiego z Kalitą 3:1, Szymczyk zwyciężył z Wernerem 3:0 i był remis 1:1. Następne pojedynki padły łupem zawodników Energa KTS Toruń. Woskowicz wygrał dreszczowiec z Jarockim 3:2, zaś Małachowski zwyciężył Olka 3:0. Po deblach było już 5:1 Woskowicz/Werner pokonali Jarockiego/Kalitę 3:1, a Utylski/Małachowski po wielkich emocjach wygrali w 5 secie 18:16 z parą Olek/Szymczyk. Kropkę nad i postawił świetnie dysponowany Małachowski pokonując Kalitę 3:1. Utylski kreczował w pojedynku z Olkiem na skutek kontuzji stawu skokowego. Woskowicz uległ Szymczykowi 3:0 i Werner ustawił wynik spotkania pokonując Glegołę 3:1. Punkty dla Energa Manekin Toruń zdobywali: Małachowski 2,5; Woskowicz, Utylski, Werner 1,5.

W niższych ligach Energa przegrała w 3 lidze wyjazdowy pojedynek z Jastrzębiem 6:8. Punkty zdobywali: Utylski Rafał 3,5, Zgliński Antoni 2, Chojnacki Dominik 0,5.

Czwartoligowa drużyna uległa liderowi z Chełmna 8:0. W drużynie zagrali: Julia Rękas, Miłosz Rękas, Jeremi Kuźniacki oraz Adam Białkowski

Najmłodsi zawodnicy rozegrali dwa mecze w lidze młodzieżowej. U siebie wygrali z ŚKTS Świecie 14:4. Punkty dobywali: Kowalski Piotr 4,5; Bołądź Krzysztof 4, Wiśniewski Antoni i Dymiński Kacper po 2,5; Grabowski Maksymilian 0,5.

W wyjazdowym pojedynku z LUKS Chełmno zwyciężyliśmy 11:7. Punktowali: Derkowski Michał i Korzus Julian po 3,5; Wypij Radosław i Kowalski Piotr po 2.