• ENERGA MANEKIN Toruń Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń Superliga
 • Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Damian Węderlich
  Damian Węderlich
 • Shoga Tahara
  Shoga Tahara
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
 • ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga

Najbliższe spotkania

Brak wydarzeń


Informowaliśmy już o 5 lokacie drużyny superligowej. Pierwszoligowe rezerwy zajęły rewelacyjne czwarte miejsce. Pozostałe drużyny na szczeblu wojewódzkim również zakończyły zmagania. W sezonie 2019/2020 oficjalnie nie odbędą się już żadne mecze ligowe. Oznacza to, iż nasze cztery drużyny - 2-ligowa kobiet oraz męskie: 3-ligowa, 4-ligowa i młodzieżowa kończą rozgrywki na miejscach zajmowanych przed ich zawieszeniem.

W drugiej lidze awans do pierwszej ligi uzyskała drużyna z Inowrocławia.  Energetyczne panie zajęły czwartą pozycję z taką samą ilością punktów co druga drużyna ligi Kusy Laskowice. Liga kobieca w tym roku była bardzo zacięta, a mecze były pełne emocji i wzruszeń.


W 3 lidze triumfowała Gwiazda Bydgoszcz, która awansowała do drugiej ligi. Wicemistrzem została ekipa Krajna Sępólno Krajeńskie, zaś nasza drużyna zajęła 3 miejsce w tym sezonie.

W 4 lidze triumfator LUKS Chełmno oraz wicemistrz Gwiazda Bukowiec wywalczyły awans do 3 ligi. Nasza drużyna zajęła 9 miejsce dające utrzymanie co było naszym przed sezonowym celem.

Ligę młodzieżową zwyciężyła Krajna Sępólno Krajeńskie, lecz nasi najmłodsi zawodnicy byli o krok od awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Ona zespoły zebrały w tym sezonie po 24 punkty, jednak drużyna Krajny rozegrała mniej meczów.

Gratulacje dla wszystkich drużyn za osiągnięty rezultat oraz zawodników za dobrą postawę przez cały sezon.