• Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Damian Węderlich
  Damian Węderlich
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
 • ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga

Najbliższe spotkania

Lotto Superliga
Wt 26 Sty 2021, godz. 18:00
UCZELNIA PAŃSTWOWA Zamość - ENERGA MANEKIN Toruń
I liga mężczyzn
So 06 Lut 2021, godz. 16:00
KS POGOŃ Mogilno - ENERGA MANEKIN Toruń II
I liga kobiet
So 06 Lut 2021, godz. 16:00
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno - ENERGA MANEKIN Toruń

Podczas wakacji młodzi zawodnicy Energa Manekin Toruń uczestniczą w wakacyjnym cyklu turniejów. W każdy piątek odbywają się rozgrywki grupowe. Dwóch najlepszych zawodników awansuje do grupy wyższej, zaś dwóch ostatnich zawodników spada do grup niższych. Trener Rafał Utylski wprowadził taki system, aby motywować młodzież do aktywnego uczestnictwa w zmaganiach tenisa stołowego. Pomimo pory wakacyjnej i licznych wyjazdów urlopowych młodzież jest bardzo zainteresowania zmaganiami w klubie i licznie uczestniczy w zawodach.

W pierwszym turnieju 3.10.2020r. w grupie 1 zwyciężył Maksymilian Sawina przed Mają Kurzawską. W drugiej grupie zwyciężył Stanisław Barganowski przed Radosławem Wypijem. W trzeciej grupie zwyciężył Stanisław Pieszak przed Franciszkiem Derkowskim. W czwartej grupie zwyciężył Maciej Gierzyński przed Adamem Pieszakiem.

W drugim turnieju 10.07.2020r. w grupie 1 zwyciężył Stanisław Barganowski przed Radosławem Wypijem. W grupie 2 zwyciężył Maciej Rękas przed Mateuszem Wieczorkiem. W trzeciej grupie zwyciężył Michał Dereszewskim przed Igorem Judą. W czwartej grupie zwyciężył Konrad Pietrzak przed Hubertem Biegańskim.

W trzecim turnieju 17.07.2020r. w grupie 1 zwyciężyła Julia Rękas przed Piotrem Łąckim. W grupie drugiej zwyciężył Adam Pieszak przed Konradem Pietrzakiem.

Kolejny turniej już 24.07.2020r w hali "Olimpijczyk" przy ul. Słowackiego 114.