• ENERGA MANEKIN Toruń Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń Superliga
 • Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Damian Węderlich
  Damian Węderlich
 • Shoga Tahara
  Shoga Tahara
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Mężczyzn
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Mężczyzn
 • ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga

Najbliższe spotkania

Lotto Superliga
Pt 16 Gru 2022, godz. 18:00
Oxynet Jarosław - Energa Manekin Toruń
Lotto Superliga
N 18 Gru 2022, godz. 16:00
Energa Manekin Toruń - Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów
Lotto Superliga
Wt 20 Gru 2022, godz. 18:00
Petralana TTS Polonia Bytom - Energa Manekin Toruń

Zapraszamy na krótki spacer po hali "Olimpijczyk", która od czerwca jest naszym nowym domem. Chcemy pochwalić się salą i pokazać Wam miejsca zwykle niedostępne dla kibiców. Po blisko 75 latach tenisiści stołowi z Torunia doczekali się hali z prawdziwego zdarzenia. Nowym domem zawodników Energi Manekina został obiekt zlokalizowany przy ul. Słowackiego 114.

Administratorem budynku jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Toruniu, a oficjalna nazwa sali to "Olimpijczyk". By nie było wątpliwości kogo spotkacie w tym miejscu, już na wejściu wszystkich wita ogromny baner z wizerunkami zawodników naszej drużyny.

Gdy przekroczymy próg hali, naszym oczom ukaże się... jeden z krajowych liderów zespołu Lotto Superligi - Konrad Kulpa. Medalista Mistrzostw Polski zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych na treningi i rozpoczęcie przygody z tą olimpijską dyscypliną.

 Zaraz po wejściu idziemy dalej i skręcamy w prawo. To bardzo ważne miejsce. Za tymi drzwiami zapadają najważniejsze decyzje dotyczące losów klubu...

 A teraz uchylamy rąbka tajemnicy i rzućmy okiem jak wygląda klubowe pomieszczenie, w którym urzęduje prezes.

Ulubione miejsce pana prezesa to półka z klubowymi trofeami, do pełni szczęścia brakuje tu jeszcze medali drużynowych Mistrzostw Polski...

Po lewej stronie korytarza jest bardzo ważne miejsce dla zawodników.

Szatnia jest skromna i bez luksusów, ale jest w niej wszystko, czego tenisiści potrzebują przed i po treningu oraz meczu.

 A teraz czas na najważniejsze pomieszczenie, oczko w głowie pana prezesa... czyli salę. Duża, przestronna, świeżo wyremontowana, ze specjalnym oświetleniem i trybunami.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi i bardzo dumni z naszej nowej hali. Zapraszamy wszystkich na treningi oraz by dopingowali drużyny Energi Manekina podczas meczów rozgrywanych w hali "Olimpijczyk"!