• Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Damian Węderlich
  Damian Węderlich
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
 • ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga

Najbliższe spotkania

Lotto Superliga
Pt 08 Paź 2021, godz. 18:00
ENERGA MANEKIN Toruń - POLTAREX POGOŃ Lębork
I liga kobiet
So 09 Paź 2021, godz. 16:00
ENERGA MANEKIN Toruń - ATS EAST RENT Białystok
I liga mężczyzn
So 09 Paź 2021, godz. 16:00
OSSM Enea Gdańsk - ENERGA MANEKIN II Toruń

Z okazji 50-lecia tenisa stołowego w Chełmnie, rozegrany został towarzyski turniej. Bardzo dobre wyniki osiągnęli młodzi zawodnicy i zawodniczki Energi Manekina Toruń. Z „miasta zakochanych” przywieźli dwa medale złote oraz srebro.

Już pół wieku w Chełmnie gra się w tenisa stołowego. Tak zacny jubileusz oczywiście uczczono na sportowo. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Chełmno zaprosił zawodniczki i zawodników do udziały w dwudniowym turnieju towarzyskim. W piątek rywalizowali najmłodsi tenisiści i tenisistki w kategorii: młodzik, żak oraz skrzat. Aż dwa razy na najwyższym stopniu podium stawał Piotr Łącki, który triumfował w żakach oraz młodzikach.

Dzień później do stołów podeszli uczestnicy kategorii open. Wysoką dyspozycję potwierdził Kacper Szurlej, który dopiero w finale znalazł pogromcę i zakończył turniej na drugim miejscu. W kategorii kobiet piąte miejsce zajęła Maja Kurzawska.

Z okazji jubileuszu, całemu środowisku tenisa stołowego w Chełmnie, serdecznie gratulujemy 50-lecia oraz życzymy wielu kolejnych sukcesów w następnych latach.