• ENERGA MANEKIN Toruń Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń Superliga
 • Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Damian Węderlich
  Damian Węderlich
 • Shoga Tahara
  Shoga Tahara
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Mężczyzn
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Mężczyzn
 • ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga

Najbliższe spotkania

Brak wydarzeń

Energa Manekin Toruń Cup 2020/2021

W miniony wtorek rozegraliśmy XVI – ostatni turniej cyklu Grand Prix Energa Manekin Toruń Cup! W rywalizacji wzięło udział 37 zawodników, natomiast w klasyfikacji generalnej gościliśmy aż 119 zawodników!

Przedostatni, XV turniej cyklu Energa Manekin Toruń Cup został rozegrany we wtorkowy wieczór. Zmagania przyniosły kilka niespodzianek, a świetne występy odnotowała młodzież naszego klubu!

XIV turniej cyklu Grand Prix Energa Manekin Toruń Cup za nami! Do końca pozostały jeszcze dwa turnieje, które odbędą się 15 oraz 22 czerwca. Zapraszamy! A już dziś relacja z wtorkowych zmagań.

We wtorek byliśmy świadkami zmagań w XIII turnieju cyklu Grand Prix Energa Manekin Cup. Emocji oraz niespodziewanych rozstrzygnięć nie brakowało! W zawodach wzięło udział 32 zawodników. Gościliśmy dwóch debiutantów, dzięki czemu ponownie wzrosła liczba zawodników sklasyfikowanych.

Tuż po majówce i po dłuższej przerwie wróciliśmy do rywalizacji! Z pewnością nie był to łatwy czas dla sympatyków tenisa stołowego, w którym to trzeba było odłożyć rakietki na półkę. Wszyscy spragnieni sportowych zmagań przybyli więc z wielką ochotą do hali „Olimpijczyka”, by wziąć udział w XII turnieju z cyklu Grand Prix Energa Manekin Toruń Cup.

W miniony wtorek – 16 marca został rozegrany XI turniej cyklu Grand Prix Energa Manekin Toruń Cup. Do rywalizacji przystąpiło 42 zawodników. „Olimpijczyk” po raz kolejny przywitał debiutantów. Dzięki temu w „generalce” sklasyfikowanych jest już 111 zawodników.

Drugiego marca odbył się dziesiąty turniej z cyklu Energa Manekin Toruń Cup. Emocji nie brakowało, a do grona uczestników dołączył debiutujący Dariusz Ciechowski będący 106 osobą sklasyfikowaną w ogólnej tabeli!

Po przerwie związanej z koronawirusowymi obostrzeniami w końcu mogliśmy wrócić do stołów! Mimo pewnych ograniczeń IX turniej cyklu Energa Manekin Toruń Cup mógł dojść do skutku. We wtorkowy wieczór „Olimpijczyk” gościł 37 zawodników w tym dwóch debiutantów. Dzięki temu w naszym turnieju sklasyfikowanych jest już 105 uczestników

Przedświąteczny okres zamiast na zakupy, przyciągnął rekordową liczbę zawodników na Energa Manekin Toruń CUP. Frekwencja zaskoczyła, co cieszy i na „Olimpijczyku” we wtorkowy wieczór, gościło 52 zawodników. Przywitaliśmy również 16 debiutantów, a klasyfikacja generalna pokazuje już ponad „setkę”!

We wtorkowy wieczór, 1 grudnia, przy ul. Słowackiego 114 pojawiło się 37 zawodników rywalizujących w VII turnieju Energa Manekin Toruń Cup. W tym gronie bojowy chrzest przyjęła trójka nowych uczestników, która przekonała się o poziomie prezentowanym w naszej rywalizacji. W siedmiu turniejach wzięło już udział 87 zawodników. Wielkimi krokami zbliżamy się więc do setki!

VI turniej cyklu Energa Manekin Cup za nami więc czas na podsumowanie! 17 listopada frekwencja znów dopisała i na „Olimpijczyku” zagościło 36. zawodników z czego 8. to nowe twarze w rywalizacji! Łącznie Turniej przy Słowackiego 114 zgromadził już 84 zawodników co pokazuje jak duże zapotrzebowanie na tenis stołowy jest w naszym regionie!

Były wywiady, była walka, udane powroty i niespodziewane porażki. Tak w dużym skrócie wyglądał V Turniej Grand Prix Energa Manekin Toruń Cup!

Kolejne zmagania już za nimi. Ciekawych meczów było sporo, więc zapraszamy do przeczytania relacji z IV turnieju Grand Prix Energa Manekin Cup! Nie ulega wątpliwości, że obecna sytuacja związana z pandemią mocno wpłynęła na turniejową frekwencję. W hali „Olimpijczyk” przy ul. Słowackiego 114 gościło we wtorkowy wieczór 29 zawodników. Przybyło również trzech nowych dzięki czemu w „generalce” sklasyfikowanych jest już 70 zawodników!

Za nami trzeci turniej cyklu Energa Manekin Cup Toruń. Tego wieczoru do hali „Olimpijczyka” przybyło aż 46 zawodników, z czego 15 to debiutanci naszego turnieju. Łącznie, w trzech pierwszych odsłonach wzięło udział już 67 zawodników, co jest świetnym wynikiem. Warunki do gry są doskonałe, a nowe podłoże, na którym przyszło grać, zostało pozytywnie ocenione przez grono zawodników zaznajomionych ze „starym wystrojem” hali.

Drugi turniej cyklu Energa Manekin Cup za nami!!! Frekwencja dopisała i 22 września „Olimpijczyk” gościł 41 zawodników. Przybyło kilku nowych, rządnych zwycięstw graczy chcących walczyć o czołowe lokaty. Dzięki temu w całym cyklu sklasyfikowanych jest już 52 zawodników! We wtorkowy wieczór nie brakowało niczego… Były emocje, walka na przewagi w pięciosetowych pojedynkach, i to, na co wszyscy czekają z niecierpliwością, czyli widowiskowe akcje, których było pod dostatkiem!

Za nami inauguracyjna edycja turnieju Energa Manekin Cup. W pierwszych zawodach wzięło udział 36 zawodników. Dla większości rywalizacja była idealną okazją, by poczuć klimat nowej hali przy ul. Słowackiego 114.