• Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Damian Węderlich
  Damian Węderlich
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
 • ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga

Najbliższe spotkania

Lotto Superliga
Pt 23 Paź 2020, godz. 18:00
Gwiazda Bydgoszcz - Energa Manekin Toruń
I liga mężczyzn
So 24 Paź 2020, godz. 16:00
Energa Manekin II Toruń vs Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia
I liga kobiet
So 24 Paź 2020, godz. 16:00
LKTS Luvena Luboń - Energa Manekin Toruń

Energa Manekin Toruń Cup 2020/2021

Za nami trzeci turniej cyklu Energa Manekin Cup Toruń. Tego wieczoru do hali „Olimpijczyka” przybyło aż 46 zawodników, z czego 15 to debiutanci naszego turnieju. Łącznie, w trzech pierwszych odsłonach wzięło udział już 67 zawodników, co jest świetnym wynikiem. Warunki do gry są doskonałe, a nowe podłoże, na którym przyszło grać, zostało pozytywnie ocenione przez grono zawodników zaznajomionych ze „starym wystrojem” hali.

Drugi turniej cyklu Energa Manekin Cup za nami!!! Frekwencja dopisała i 22 września „Olimpijczyk” gościł 41 zawodników. Przybyło kilku nowych, rządnych zwycięstw graczy chcących walczyć o czołowe lokaty. Dzięki temu w całym cyklu sklasyfikowanych jest już 52 zawodników! We wtorkowy wieczór nie brakowało niczego… Były emocje, walka na przewagi w pięciosetowych pojedynkach, i to, na co wszyscy czekają z niecierpliwością, czyli widowiskowe akcje, których było pod dostatkiem!

Za nami inauguracyjna edycja turnieju Energa Manekin Cup. W pierwszych zawodach wzięło udział 36 zawodników. Dla większości rywalizacja była idealną okazją, by poczuć klimat nowej hali przy ul. Słowackiego 114.