• Cazuo Matsumoto
    Cazuo Matsumoto
  • Konrad Kulpa
    Konrad Kulpa
  • Tomasz Kotowski
    Tomasz Kotowski
  • Damian Węderlich
    Damian Węderlich
  • Amatorzy i Weterani
    Amatorzy i Weterani

Najbliższe spotkania

I liga
So 02 Gru 2017, godz. 16:00
ENERGA KTS TORUŃ - GKS GORZOVIA GORZÓW WLKP

21191280_1790486870978968_1648295243_o.jpg

Cazuo Matsumoto z ENERGI KTS TORUŃ wygrał inaugurujący sezon XIII Memoriał im. Andrzeja Grubby, który w dniach 27-28.08.2017 odbył się w Starogardzie Gdańskim. Dobrze zaprezentował się też drugi reprezentant naszego klubu Damian Węderlich. Choć młody torunianin zajął miejsce piąte to ze swojej gry i przygotowania do sezonu ligowego, który startuje już 9 września może być zadowolony. Damian w drabince turniejowej pokonał między innymi byłego Mistrza Polski Artura Daniela. W kategorii kobiet zwyciężyła Jessica Yamada narzeczona naszego grającego trenera, która na co dzień mieszka i trenuje w Toruniu. Celem imprezy było uczczenie pamięci olimpijczyka, wybitnego sportowca, wielokrotnego reprezentanta i mistrza Polski, tenisisty Andrzeja Grubby oraz popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim.  Współorganizatorami byli:KS Beniaminek 03, UKS Sobowidz, UKS Rudno, II Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim.
W XIII Memoriale udział wzięło 220  zawodników. Uczestnikami turnieju byli zawodnicy z Polski z takich miast jak: Gdańsk, Rudno, Bydgoszcz, Chełmno, Kościerzyna, Toruń, Sierakowice, Lębork, Ostróda oraz liczna grupa zawodników z Kaliningradu, Francji, Ukrainy. Podczas dwudniowego turnieju obecni byli rodzice Andrzeja Grubby – Ludomira i Alojzy  Grubba oraz brat Jerzy Grubba.

Poniżej wyniki turnieju we wszystkich kategoriach:

Kat. seniorki
1. Yamada Jessica  – Brazylia
2. Miklaszewska  Maja – MRKS Gdańsk
3. Krajewska Marta – MRKS Gdańsk
4. Kamińska Magdalena – LUKS Straszyn
5. Płotka Magda – KTSK GOSRiT Luzino
6. Kamila Rybarska – Rudno

Kat. senior
1. Cazuo Matsumoto – ENERGA KTS Toruń
2. Dosz Sławomir – Pogoń Lębork
3. Woś Alan – Rumia ATS
4. Prądziński Marek – Pogoń Lębork
5-6. Węderlich Damian – ENERGA KTS Toruń
5-6. Ściblak Marcin – TTG Sang Augustyn
7-8. Vorobey Kiril – Kaliningrad
7-8. Dykowski  Mateusz – MRKS Gdańsk
9-12. Skalienko Wasilij – Kaliningrad
9-12. Golla Marco – LZS Gdańsk
9-12. Dosz Adam – Pogoń Lębork
9-12. Daniel Artur – Gdańsk
13-16. Szwemin  Krzysztof – Rekowo Górne
13-16. Brieger Michał – UKS 8 Chojnice
13-16. Szymanek Bartłomiej – ENERGA KTS Toruń
13-16. Tomaszuk Kamil – Gdańsk
17-24. Dudkiewicz Adrian  – Straszyn
17-24. Grzelak Kystian   – Hera Tczew
17-24. Siudek Tomasz – Reda
17-24. Janowicz Piotr – Gdańsk
17-24. Pallach Karol – ISTART Wejherowo
17-24. Czapla Artur – Starogard Gdański
17-24. Świtalski Jacek – LUKS Warmia
17-24. Jóźwik Damian – Perła Tczew
25-30. Urbańczyk Grzegorz – Tczew
25-30. Łysak Łukasz – Charzykowy
25-30. Kąkol Seweryn – Luzino
25-30. Wycichowski Dariusz – Skarszewy
25-30. Angel Krystian – ISTART Wejherowo
25-30. Kwidzyński Szymon – Żukowo

Kat. skrzatki
1. Ulatowska Anna – Wolavia
2. Majkowska Angelika – LAMK
3. Sobol Daria – Kaliningrad
4. Kubala Nikola – LUKS Chełmno
5-7. Karpowa Sofia – Kaliningrad
5-7. Białk Karolina – GKTS Gdańsk
5-7. Duszyńska Natalia – Rudno

Kat. skrzat
1. Michna Samuel – UKS Lis
2. Lewandowski  Oliwier – Rudno
3. Majkowski Dominik – LAMK
4. Sękowski Piotr – GKTS Gdańsk
5-8. Nowikov Artem – Kaliningrad
5-8. Rękas Maciej – Energa KTS Toruń
5-8. Majkowski Dominik – LAMK
5-8. Jasnoch Krzysztof – Rudno

Kat. żaczki
1. Przybytkowska  Wiktoria – LUKS Chełmno
2. Wycichowska  Amelia – Energa KTS Toruń
3. Drude Irina – Kaliningrad
4. Wollschlaeger  Liliana – GKTS Gdańsk
5-8. Zimnicka Marta – MRKS Gdańsk
5-8. Duszyńska  Małgorzata – Rudno
5-8. Drude Irina – Kaliningrad
5-8. Kowal Emilia – GKTS Gdańsk
9-12. Sawicka Adela – GKTS Gdańsk
9-12. Traczyk-Kępa  Kalina – MRKS Gdańsk
9-12. Ponomarewa  Ruslana – Kaliningrad
9-12. Sanecka Marta – Rudno

Kat. żak
1. Chabowski Kamil – EMDK Bydgoszcz
2. Ulatowski  Wiktor – Wolavia
3. Sękowski Jan – GKTS Gdańsk
4. Białk Szymon – UKS Orlik Gdynia
5-8. Tarakan Miłosz – KS Beniaminek 03
5-8. Niewiadomski  Piotr – GKTS Gdańsk
5-8. Iakowlew Fedor –  Kaliningrad
5-8. Guschin Valerii – Kaliningrad
9-13. Czapiewski  Hubert – GKTS Gdańsk
9-13. Gajewski Hubert – GKTS Gdańsk
9-13. Górski Damian – Rudno
9-13. Gdaniec Damian – Rudno
9-13. Banach Tadeusz – KS Beniaminek 03

Kat. młodziczki
1. Krakowiak Ewa – GKTS Gdańsk
2. Socha Jaśmina – UKS Orlik Gdynia
3. Kowalewka Natalia – Kaliningrad
4. Licbarska  Adrianna – MRKS Gdańsk
5-6. Pręda Paulina – GKTS Gdańsk
5-6. Dietrich Julia – MRKS Gdańsk
7-8. Panina Weronika – Kaliningrad
7-8. Drąg Marta – LUKS Chełmno
9-12. Czaja Zuzanna – MRKS Gdańsk
9-12. Nowak Ramona – REMUS Kościerzyna
9-12. Szurgot Agata – KS Beniaminek 03
9-12. Szurgot Anna – KS beniaminek 03
13-16. Traczyk-Kępa  Beata – MRKS Gdańsk
13-16. Rogaczewska  Amelia – GKTS Gdańsk
13-16. Lobanowa Uliana – Kaliningrad
13-16. Podjacka Zuzanna – REMUS Kościerzyna
17-18. Fesik Sofia – Ukraina
17-18. Yechrowa Olga – Ukraina

Kat. młodzik
1. Alot Maksymilian – MRKS Gdańsk
2. Michna Dawid – UKS LiS Sierakowice
3. Zgliński Antoni –  Energa KTS Toruń
4. Kaczan Stanisław –  Energa KTS Toruń
5-8. Peikowski Fabian – KS Beniaminek 03
5-8. Zgliński Antoni – KST Energa Toruń
5-8. Nicgorski Jakub – GKTS Gdańsk
5-8. Gadomski Szymon – GKTS Gdańsk
9-11. Krotow Iwan – Kaliningrad
9-11. Budko Lucjan – Poltarex Pogoń Lębork
9-11. Okoński Maciej – GKTS Gdańsk

Kat. kadetki
1. Kawiak Marta – Ostróda
2. Oleksik Karolina – GKTS Gdańsk
3. Fiedurowa Ksenia – Kaliningrad

Kat. kadet
1. Materek Kacper – GKTS Gdańsk
2. Rudo Adam – LUX KS Straszyn
3. Lewandowski Mateusz –  Energa KTS Toruń
4. Przybytkowski Mateusz LUKS Chełmno
5-7. Brejski Jan – GKTS Gdańsk
5-7. Szramke Maciej
5-7. Sadowski Paweł – KS Beniaminek 03

Kat. juniorki
1. Miltraszewska  Maja – MRKS Gdańsk
2. Płotka Magda – KTSK GOSRiT Luzino
3. Płotka Katarzyna – KTSK GOSRiT Luzino
4. Bukowska Magdalena – Koźmin
5-8. Wycichowska  Agata – Energa KTS Toruń
5-8. Rękas Julia – Energa KTS Toruń
5-8. Nurska Maja – GKTS Gdańsk
5-8. Zielińska Claudia – KS Beniaminek 03
9. Bukowska Magdalena – Koźmin

Kat. junior
1. Dudzicz Adam – MRKS Gdańsk
2. Wołowiecki  Mariusz – MRKS Gdańsk
3. Kawiak Krystian – Ostródzianka
4. Nadporożskij Oleksi – Ukraina
5-7. Kolodij Denis – Ukraina
5-7. Oswald Kamil –  Energa  KTS Toruń
5-7.Marczuk Jakub – LUKS Straszyn

Kat. młodzieżowiec
1. Golla Marco – Gdańsk
2. Wołowiecki Robert  – MRKS Gdańsk
3. Kamińska Marcelina – LUKS Straszyn

Kat. weteran
1. Grzelak Ryszard – Elbląg
2. Tebecio Wojciech – KS Beniaminek
3. Paga Paweł – Łasin
4. Świder Dariusz – Kwidzyn
5-6. Januszewski Sławomir – Chojnice
5-6. Górski Przemysław – Gniew
7-8. Strelcow Siergiej – Kaliningrad
7-8. Kozikowski Adam – Tczew
9-12. Kaliszewski Jacek – Gubin
9-12. Chyliński Witold – Straszyn
9-12. Kwidzyński Bogdan – Żukowo
9-12. Cichocki Aleksander – Pelplin
13-16. Pietrzniak Zbigniew – Pruszcz Gdański
13-16. Pieragowski Krzysztof – Chojnice
13-16. Gruszczyński Krzysztof – Lębork
13-16. Bernacki Jan
17-24. Domachowowski Arkadiusz – Chojnice
17-24. Urbańczyk Mieczysław – Tczew
17-24. Ostrowski Wiesław – ISKA Plemięta
17-24. Szantyr Piotr – Gdańsk
17-24. Gabski Marek – Grudziądz
17-24. Kapinos Adam – Tczew
17-24. Gruszka Zbigniew – Doki Dobrodziej
17-24. Rekowski Zygmunt – Starogard Gdański
25-26. Płotka Waldemar – Luzino
25-26. Korgul Jerzy – Kwidzyn

Kat. amatorka
1. Bukowska Magdalena – Koźmin
2. Gadomska Iwona – Chojnice

Kat. amator
1. Różyński Robert  – Borówno
2. Buczyński Daniel – Braniewo
3. Nadporożskij Oleksij – Ukraina
4. Wilczek Sławomir – Chojnice
5. Wojtan Tomasz – Skarszewy
6. Sobko Walentyn – Ukraina
7-8. Żychliński Mateusz – Chojnice
7-8. Dolny Emanuel – Nowa Karczma
9-10. Sitarz Andrzej – Toruń
9-10. Wroniak Bartosz – Godziszewo
11-12. Matyjas Dariusz – Cedry Wielkie
11-12. Mikołakewski Jarosław – Chojnice
13-16. Główczewski Zbigniew – Kalisz
13-16. Komorowski Grzegorz – Płoskinia
13-16. Ziaja Robert – Stare Pole
13-16. Pawlak Maciej – Chojnice
17-24. Grabala Dariusz
17-24. Główczewski Łukasz – Kalisz
17-24. Mikołajski Mirosław – Elbląg
17-24. Husarek Sławomir – Koźmin
17-24. Wolski Mieczysław – Gdynia
17-24. Rudzik Wiesław – Elbląg
17-24. Czajkowski Patryk – Przywidz
25-32. Główczewski Wojciech – Kalisz
25-32. Sąsiadek Włodzimierz – Złotoryja
25-32. Zgliński Rafał – Toruń
25-32. Sadowski Mariusz – KS Beniaminek 03
25-32. Gołębiowski Paweł – Elbląg
25-32. Małoszycki Zbigniew – Lębork
25-32. Bukowski Tadeusz – Koźmin
25-32. Miklaszewski Marek  – Grabina
33-48. Peikowski Bartosz – KS Beniaminek 03
33-48. Demski Sławomir- Rościszewo
33-48. Smętkowski Marcin – Grudziądz
33-48. Augustyniak Tomasz  – Pszczółki
33-48. Żabiński Maciej – Starogard Gdański
33-48. Betiuk Łukasz – Skowarcz
33-48. Kolodij Denis – Ukraina
33-48. Rękas Grzegorz – Toruń
49-54. Curyl Ireneusz – Kielce
49-54. Sznajder Janusz – Gdańsk
49-54. Weiss Juliusz – Złotoryja
49-54. Zając Arkadiusz – Starogard Gdański
49-54. Kisiel Robert – Wrocław
49-54. Kobos Jakub – Głowno

Kat. VIP
1. Rękas Marek
2. Grubba Jerzy
3. Gulgowski Zbigniew
4. Sztandur Tadeusz

Losowanie nagród – sobota
1. Anna Vlatowska – Wolavia Wołów – ręcznik – Starostwo Powiatowe
2. Daria Sobol – Kaliningrad – ręcznik – Starostwo Powiatowe
3. Oleksii Nadporożskij – Ukraina  – ręcznik Urząd Marszałkowski
4. Marcelina Kamińska – LUKS Straszyn – ręcznik – OSiR
5. Emilia Kowal – GKTS Gdańsk – worek na buty – OSiR
6. Oliwier Lewandowski – Rudno – koszulka  – OSiR
7. Jaśmina Sobol – UKS Orlik Gdynia – pokrowiec na rakietkę – Urząd Marszałkowski
8. Katarzyna Płotka – KTKS GOSRiT Luzino – pokrowiec na rakietkę – OSiR
9. Szymon Gadomski – GKTS Gdańsk – kupon do KFC
10. Ivan Korłov – Kaliningrad – kupon do KFC
11. Agata Wycichowska – Energa KTS Toruń – kupon do KFC
12. Ksenia Fedulova – Kaliningrad – kupon do KFC
13. Maksymilian Alot – MRKS Gdańsk – kkupon do KFC
14. Fedor Iakovlev – Kaliningrad – kupon do KFC
15. Olha Yemorova – Ukraina – kupon do KFC
16. Damian Gdaniec – Rudno – kupon do KFC
17. Mateusz Lewandowski – Energa KTS Toruń – kupon do KFC

Losowanie nagród – niedziela
1. Przemysław Górski – EbroGym Gniew – Ręcznik Butterfly – Urząd Marszałkowski
2. Grzegorz Komorowski – Płoskinia – maszynka do golenia – CEL-KOM 1
3. Kamila Rybarska – Rudno – Pokrowiec na rakietkę – Urząd Marszałkowski
4. Denis Kolodii – Ukraina – Pokrowiec na rakietkę – OSiR
5. Wiesław Rudzik – Elbląg – Ręcznik Butterfly – OSiR
6. Sobko Valentyn – Ukraina – Pokrowiec na rakietkę -OSiR
7. Daniel Buczyński – Mlexer / Braniewo – Lokówka – CEL-KOM 1