• Cazuo Matsumoto
  Cazuo Matsumoto
 • Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Damian Węderlich
  Damian Węderlich
 • Amatorzy i Weterani
  Amatorzy i Weterani

Najbliższe spotkania

Brak wydarzeń

27744703_2062490843970255_917822433_o.jpg

Świetny występ żaków Energa KTS Toruń w Grand Prix Polski w Łaziskach Górnych. Najlepiej zagrała Amelia Wycichowska awansując do czołowej ósemki w Polsce. W sobotnich pojedynkach nie zaznała porażki wygrywając grupę oraz przebrnęła przez dwie rundy turnieju głównego. W niedziele uległa Karolinie Hołdzie w ćwierćfinale. Amelia dzielnie walczyła w kolejnych pojedynkach i ostatecznie zajęła 8 miejsce.

Pozostali zawodnicy po raz pierwszy awansowali do czołowej 64 w Polsce w kategorii wiekowej Żak. Przez piątkowy turniej eliminacyjny dzielnie przebrnęli bracia bliźniacy Miłosz i Maciej Rękasowie. Zofia Jaworska miała zapewniony udział w turnieju głównym dzięki drugiemu miejscu w drugim WTK Żaków.
Maciej Rękas zwyciężył swoją grupę eliminacyjną, zaś Miłosz Rękas zajął 2 miejsce i w fazie play of pokonał Kornela Utylskiego, co dało mu awans do turnieju głównego. W sobotnim turnieju głównym wystartowało, aż czterech zawodników Energa KTS Toruń w tym trzech debiutantów. Dzielnie spisywała się Zosia Jaworska zajmując trzecie miejsce w grupie. Maciej i Miłosz przegrali wszystkie gry w grupie. Jedynie Maciej zwyciężył w dodatkowym meczu o wyższy przedział miejscowy.

Miejsca zawodników Energa KTS Toruń:
8. Amelia Wycichowska
41-48 Zofia Jaworska
49-56 Maciej Rękas
57-64 Miłosz Rękas