• Cazuo Matsumoto
    Cazuo Matsumoto
  • Konrad Kulpa
    Konrad Kulpa
  • Tomasz Kotowski
    Tomasz Kotowski
  • Damian Węderlich
    Damian Węderlich
  • Amatorzy i Weterani
    Amatorzy i Weterani

Najbliższe spotkania

I liga
So 10 Mar 2018, godz. 16:00
ENERGA KTS Toruń - UKS VICTORIA REPRO Płock
I liga
So 19 Maj 2018, godz. 16:00
ENERGA KTS Toruń - POLTAREX POGOŃ Lębork

DSC_0746.JPG

W miniony weekend rozpoczęła się druga runda rozgrywek I ligi mężczyzn. ENERGA KTS TORUŃ rozegrała we własnej hali przy ulicy Międzymurze 2 dwa spotkania. W sobotę nasz zespół rozgromił KUKS REMUS KOŚCIERZYNA 9-1, a w niedzielę równie pewnie pokonał KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO 8-2. Przypominamy, że było to już dziesiąte i jedenaste z rzędu gładkie zwycięstwo naszego zespołu w tym sezonie.Torunianie potwierdzili tym samym dominację w tych rozgrywkach i są niemal stuprocentowym faworytem do powrotnego awansu do elity tenisa stołowego, a kibice jeszcze w tym roku w sezonie 2018/2019 ponownie powinni zobaczyć zespół ENERGI KTS TORUŃ w LOTTO Superlidze. Poniżej szczegółowe wyniki meczów i tabela:

ENERGA KTS Toruń     9:1     KUKS REMUS Kościerzyna
     
Matsumoto Cazuo - Skubiszewski Witold          3:0     (11:7, 11:8, 11:7)
Matsumoto Cazuo - Michna Paweł                  3:1     (11:6, 8:11, 11:7, 11:5)
Kulpa Konrad - Michna Paweł                  3:0     (11:6, 11:5, 11:3)
Kulpa Konrad - Skubiszewski Witold          3:0     (11:3, 12:10, 11:4)
Węderlich Damian - Kalinowski Paweł          3:0     (11:6 , 11:o, 11:8)
Kotowski Tomasz - Makowski Andrzej          3:1     (11:3, 11:5, 13:15, 11:8)
Kotowski Tomasz - Kalinowski Paweł          3:0     (11:5, 11:8, 11:7)
Węderlich Damian - Makowski Andrzej          2:3     (11:2, 9:11, 11:6, 10:12, 7:11)
Matsumoto/Kulpa - Skubiszewski/Makowski      3:0     (11:5, 11:4, 11:9)
Węderlich/Kotowski - Michna/Kalinowski          3:0     (11:7, 12:10, 11:9)

ENERGA KTS Toruń     8:2     KS DEKORGLASS II Działdowo
 
Matsumoto Cazuo - Xu Wenliang                  2:3     (11:6, 7:11, 9:11, 11:5, 13:15)
Kulpa Konrad - Miastowski Maksymilian          3:0     (11:6, 11:5, 11:6)
Matsumoto Cazuo - Miastowski Maksymilian      3:0     (11:3, 11:4, 11:5)
Kulpa Konrad - Xu Wenliang                  1:3     (11:6, 8:11, 7:11, 9:11)
Kotowski Tomasz - Lewandowski Patryk        3:0     (11:6, 11:5, 11:4)
Węderlich Damian - Zhu Fengnian          3:2     (2:11, 8:11, 11:8, 11:8, 11:7)
Kotowski Tomasz - Bielicki Jakub          3:1     (11:8, 11:9, 9:11, 11:7)
Węderlich Damian - Lewandowski Patryk          3:0     (11:3, 11:6, 11:6)
Matsumoto/Kulpa - Xu/Miastowski          3:0     (11:3, 11:4, 11:9)
Kotowski/Węderlich - Bielicki/Miastowski      3:0     (11:9, 11:6, 11:5)

Tabela ligowa
                 Drużyna                                  M     Pkt     
1.     ENERGA KTS Toruń                       11     22     95:15
2.     ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz    11     17     74:36
3.     POLTAREX POGOŃ Lębork           10     15     62:38
4.     OTLOGISTICS Rumia                     10     11     51:49
5.     MKS POGOŃ Siedlce                      11     10     48:62
6.     UKS VICTORIA REPRO Płock        10      9     45:55
7.     KS AZS AWFiS II Gdańsk                10      8     37:63
8.     GKS GORZOVIA Gorzów Wlkp       10      6     42:58
9.     KS DEKORGLASS II Działdowo      11      4     39:71
10.     KUKS REMUS Kościerzyna           12      4     37:83