• Yuki Hirano
    Yuki Hirano
  • Konrad Kulpa
    Konrad Kulpa
  • Tomasz Kotowski
    Tomasz Kotowski
  • Damian Węderlich
    Damian Węderlich
  • ENERGA MANEKIN Toruń - II Liga Kobiet
    ENERGA MANEKIN Toruń - II Liga Kobiet
  • ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga
    ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga

Najbliższe spotkania

I liga
So 14 Gru 2019, godz. 16:00
ENERGA MANEKIN TORUŃ vs ATS KAMIX MAŁE TRÓJMIASTO RUMIA Hala Międzymurze 2


Konrad Kulpa

Konrad Kulpa

Rok urodzenia:1994
Narodowość: POLSKA
Mistrz Polski Seniorów w grze podwójnej 2019


Tomasz Kotowski

Tomasz Kotowski

Rok urodzenia: 1998
Narodowość: POLSKA
Indywidualny Młodzieżowy Mistrz Polski  2019
Mistrz Polski Seniorów w grze podwójnej 2019


Damian-Wederlich.jpg

Damian Węderlich

Rok urodzenia: 1998
Narodowość: POLSKA
Młodzieżowy Drużynowy Mistrz Polski 2019


Imie-Nazwisko.jpg

Yuki Hirano

Rok urodzenia: 1992
Narodowość: JAPONIA


Imie-Nazwisko.jpg

Ng Pak Nam

Rok urodzenia: 1998
Narodowość: HONG KONG


Imie-Nazwisko.jpg

Taimu Arinoubu

Rok urodzenia: 1994
Narodowość: JAPONIA


Marcin Woskowicz

Marcin Woskowicz

Rok urodzenia: 1994
Deska:
Gumy: Tenergy 05
Ręka grająca: praworęczny
Wzrost:
Waga:
Narodowość:POLSKA
Największe sukcesy:


Imie-Nazwisko.jpg

Jakub Werner

Rok urodzenia: 2000


Imie-Nazwisko.jpg

Bartosz Czerwiński

Rok urodzenia: 2001


Imie-Nazwisko.jpg

Michał Małachowski

Rok urodzenia: 2002


Jakub-Dyjas.jpg

Jakub Dyjas

Rok urodzenia: 1995
Narodowość: POLSKA
Wicemistrz Europy Seniorów w grze podwójnej
Brązowy medalista Mistrzostw Europy w singlu,
Uczestnik Igrzysk Olimpijskich Rio De Janeiro 2016


Imie-Nazwisko.jpg

Antoni Zgliński

Rok urodzenia: 2004


Imie-Nazwisko.jpg

Kinga Dymińska

Rok urodzenia: 2012


Imie-Nazwisko.jpg

Kacper Dymiński

Rok urodzenia: 2009


Imie-Nazwisko.jpg

Stanisław Barganowski

Rok urodzenia: 2004


Imie-Nazwisko.jpg

Antoni Rzadkiewicz

Rok urodzenia: 2008


Imie-Nazwisko.jpg

Franciszek Derkowski

Rok urodzenia: 2007


Imie-Nazwisko.jpg

Stanisław Pieszak

Rok urodzenia: 2008


Imie-Nazwisko.jpg

Antoni Wiśniewski

Rok urodzenia: 2007


Imie-Nazwisko.jpg

Maciej Rękas

Rok urodzenia: 2008


Imie-Nazwisko.jpg

Michał Dereszewski

Rok urodzenia: 2007


Imie-Nazwisko.jpg

Krzysztof Radtke

Rok urodzenia: 2009


Imie-Nazwisko.jpg

Piotr Kowalski

Rok urodzenia: 2006


Imie-Nazwisko.jpg

Stanisław Cieślewicz

Rok urodzenia: 2007


Imie-Nazwisko.jpg

Ignacy Utylski

Rok urodzenia: 2013


Imie-Nazwisko.jpg

Maksymilian Grabowski

Rok urodzenia: 2010


Imie-Nazwisko.jpg

Krzysztof Bołądź

Rok urodzenia: 2008


Imie-Nazwisko.jpg

Julian Korzus

Rok urodzenia: 2010


Imie-Nazwisko.jpg

Adam Kędzierski

Rok urodzenia: 2007


Imie-Nazwisko.jpg

Leszek Latowski

Rok urodzenia: 2007


Imie-Nazwisko.jpg

Karol Kulis

Rok urodzenia: 2005


Imie-Nazwisko.jpg

Igor Juda

Rok urodzenia: 2004


Imie-Nazwisko.jpg

Szymon Chenc

Rok urodzenia:


Imie-Nazwisko.jpg

Radosław Wypij

Rok urodzenia: 2005


Imie-Nazwisko.jpg

Jeremi Kuźniacki

Rok urodzenia: 1993


Imie-Nazwisko.jpg

Piotr Bardon

Rok urodzenia: 2000


Imie-Nazwisko.jpg

Maja Kurzawska

Rok urodzenia: 2006


Imie-Nazwisko.jpg

Miłosz Rękas

Rok urodzenia: 2008


Imie-Nazwisko.jpg

Julia Rękas

Rok urodzenia: 2001


Imie-Nazwisko.jpg

Mariusz Korzus

Rok urodzenia:


Imie-Nazwisko.jpg

Dariusz Ciechowski

Rok urodzenia: