• Konrad Kulpa
  Konrad Kulpa
 • Tomasz Kotowski
  Tomasz Kotowski
 • Damian Węderlich
  Damian Węderlich
 • ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
  ENERGA MANEKIN Toruń - I Liga Kobiet
 • ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga
  ENERGA MANEKIN Toruń - nie tylko Superliga

Najbliższe spotkania

I liga mężczyzn
So 15 Maj 2021, godz. 16:00
MORLINY Ostróda II - ENERGA MANEKIN Toruń II
I liga kobiet
So 15 Maj 2021, godz. 16:00
MRKS Gdańsk - ENERGA MANEKIN Toruń
I liga mężczyzn
So 22 Maj 2021, godz. 16:00
ENERGA MANEKIN Toruń II - KS DEKORGLASS Działdowo II

Zawodnicy Energa KTS Toruń w kategorii żak (2008 r urodzenia i młodsi) rywalizowali na Grand Prix Polski w Sępólnie Krajeńskim. Zawody odbyły się 5-7.04.2019r. W piątkowych eliminacjach wystartowało pięciu zawodników (Maks Grabowski, Miłosz Rękas, Krzysztof Bołądź, Julian Korzus, Kacper Dymiński). Do sobotniego turnieju głównego awansowali Julian, Miłosz i Krzyś, oprócz nich dwóch zawodników miało bezpośredni awans do turnieju głównego: Maciej Rękas i Maks Sawina.

Największą niespodziankę sprawił Krzysztof Bołądź wygrywając dwa mecze w grupie oraz jeden w rywalizacji pucharowej. Miłosz i Julian wygrali wszystkie pojedynki w grupie i w kolejnej rundzie eliminacyjnej. Maks Grabowski zwyciężył w jednym pojedynku, zaś Kacper Dymiński uległ swoim rywalom grupowym.

W kolejnym dniu pięciu zawodników rywalizowało pośród najlepszej 64 w Polsce. Najlepiej spisał się Maks Sawina awansując z pierwszego miejsca w grupie. Maciej zajął 3 miejsce, a Krzyś i Julian 4. W turnieju głównym Maks Sawina zwyciężył w jednym pojedynku awansując do czołowej 24. W turnieju pocieszenia swoje gry zwyciężali Miłosz, Maciej i Julian.

Miejsca zawodników Energa KTS Toruń:

21-24 Maks Sawina

33-40 Maciej Rękas

49-56 Miłosz Rękas

49-56 Julian Korzus

57-64 Krzysztof Bołądź