Wspierają Nas
Monika Sonnenberg trzecią zawodniczką I Grand Prix Polski Młodziczek
- Szczegóły

W ten weekend nie tylko Tomasz Kotowski zajął miejsce na podium podczas Grand Prix Polski, dokonala tego rownież Monika Sonnenberg.
Srebro dla Tomasza Kotowskiego
- Szczegóły

Niesamowite wieści spływają do Nas z Gliwic, gdzie odbyło się I Grand Prix Polski Seniorów!
Rewelacyjny początek w lidze młodzieżowej tenisa stołowego!
- Szczegóły

W inauguracyjnym meczu nasze młode talenty pokonali drużynę Świecia nad Osą 14:4! (Uwaga na mały błąd na zdjęciu, ale niech wynik mówi sam za siebie!
)
2 złote medale dla Torunia!
- Szczegóły

Kolejne dwa punkty dla Torunia!
- Szczegóły
W dzisiejszym meczu pierwszej ligi mężczyzn udało nam się zwyciężyć z ZKS Zielona Góra II
:
.
Mecz od początku układał się po myśli torunian. Jedyny punkt dla drużyny gości zdobył Patryk Żyworonek, który pokonał Grzegorza Adamiaka
:![]()
W meczu wystąpili: Tomasz Kotowski, Konrad Kulpa, Grzegorz Adamiak, Dawid Michna.

Seria turniejów Grand Prix Energa Manekin Toruń Cup oficjalnie rozpoczęta!
- Szczegóły

Rewelacyjna niedziela w wykonaniu młodzieży Energa Manekin Toruń
- Szczegóły
Dzisiaj nasi zawodnicy brali udział w I WTK Juniorek podczas, którego
Weronika Kyryliuk nie miała sobie równych I wygrała cały turniej, co sprawiło,że zakwalifikowała się do I GP Polski w Szczawnie Zdroju.
Maja Kurzawska wywalczyła 5 miejsce a Monika Sonnenberg 9.
Wśród juniorów Maks Sawina zajął 2 miejsce. Jakub Krzyżanowski uplasował się na 3 pozycji. Antek Rzadkiewicz miejsce 25.
Świetnie spisali się również żacy. Nestor Krukowsky zagrał w finale i ostatecznie zajął 2 miejsce, Kacper Świerczyński 4 a Franek Sarnowski 6.

Znakomite wyniki na rozpoczęcie sezonu
- Szczegóły


Energa Manekin Toruń dla najmłodszych!
- Szczegóły

Wielkie emocje już w sobotę!
- Szczegóły
Coraz mniej czasu zostało do inauguracji sezonu w 1 lidze kobiet i mężczyzn ![]()
Zapytaliśmy Konrada Kulpe, czołowego zawodnika naszej pierwszoligowej drużyny jak przygotowywał się do sezonu, jakie stawia sobie cele na ten sezon oraz co sądzi o zawodnikach, z którymi będzie rywalizował:
Pomiędzy sezonami trochę trenowałem w Toruniu, 2x byłem na zgrupowaniu w Arabii Saudyjskiej, gdzie trenowałem z kadrą seniorów Arabii Saudyjskiej. Byłem na obozie kadry narodowej seniorów we Władysławowie i resztę czasu przygotowuje się do sezonu w Grodzisku Mazowieckim.
Każdy z zawodników z pierwszego stołu gra na dobrym poziomie, więc trzeba być uważnym. Trzeba będzie wyjść do stołu skoncentrowanym i zagrać swoje, bo będziemy grali z pozycji faworyta, więc rywale mogą grać na dużym ryzyku i mogą być niebezpieczni. Do każdego zawodnika będę podchodził z pokorą i będę starał się skupić na swojej grze i na sobie podczas każdego z pojedynków.

Strona 26 z 89

