Wspierają Nas
Zapraszamy do obejrzenia - Superliga przy stole - odcinek 15
- Szczegóły
Superliga przy stole - odcinek 15
ENERGA - MANEKIN TORUŃ zwycięża w Białymstoku. Ważny punkt Tomasza Kotowskiego w kluczowej partii meczu.
- Szczegóły

W piątkowym meczu Lotto Superligi ENERGA - MANEKIN TORUŃ pokonała w wyjazdowym spotkaniu DOJLIDY BIAŁYSTOK 3-2. Torunianie byli bliscy zwycięstwa 3-1 i zgarnięcia pełnej puli do ligowej tabeli, gdy Cazuo Matsumoto w decydującym secie prowadził z Wang Zheng Yi 7-4. Mecz rozpoczął się od zwycięstwa popularnego Wandżiego nad Pavlem Siruckiem 3-1. W drugiej partii Aleksander Khanin nie daje rady grającemu trenerowi toruńskiej drużyny Cazuo Matsumoto, który po zwycięstwie nad młodym białoruskim graczem 3-1 doprowadza do remisu 1-1 w meczu. W trzeciej jak się okazało
Dwa medale dla Energa-Manekin Toruń na Mistrzostwach Województwa Młodzików
- Szczegóły

W Gniewkowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Młodzików w tenisie stołowym. Zawodnicy Energi-Manekin Toruń wywalczyli na nich 2 medale. W turnieju drużynowym (Antoni Zgliński oraz Stanisław Kaczan) zajęli drugie miejsce premiowane awansem do Mistrzostw Polski, które odbędą się w Krośnie. Brązowy medal chłopcy wywalczyli również w grze podwójnej. W turnieju indywidualnym Antoni Zgliński uległ w ćwierćfinale Filipowi Bielunkiewiczowi, zaś Stanisław Kaczan przegrał nieznacznie 3:2 z Piotrem Błachnio. W eliminacjach do Mistrzostw Polski Antek zajął 4 miejsce. Wśród dziewcząt bardzo dobrze spisała się Amelia Wycichowska awansując do czołowej ósemki, zaś Zosia Jaworska zajęła miejsce 25. W grze deblowej dziewczęta uplasowały się w przedziale 9-14. W rywalizacji drużyn młodziczki KST Energa-Manekin Toruń zajęły przedział 5-8.
Cztery medale zawodników ENERGI - MANEKIN TORUŃ wywalczone na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Białymstoku. Tomasz Kotowski Młodzieżowym Indywidualnym Mistrzem Polski 2017
- Szczegóły

Cztery medale przywieźli zawodnicy ENERGI - MANEKIN TORUŃ z 29 Indywidualnych Mistrzostw Polski do lat 21 w tenisie stołowym, które zakończyły się wczoraj w Białymstoku.Trzy krążki (dwa złote i jeden brązowy) wywalczył najlepszy zawodnik tych mistrzostw Tomasz Kotowski, a jeden (brązowy) Maciej Kotarski. Tomek Kotowski w finale gry pojedynczej pokonał 4-3 rozstawionego z numerem 1 na tym turnieju, aktualnego wicemistrza Polski seniorów Marka Badowskiego z GWIAZDY ZOOLESZCZ BYDGOSZCZ. Trzecie miejsca zajęli zawodnicy AZS AWF GDAŃSK Tomasz Tomaszuk i Damian Kreft. W turnieju gier mieszanych nasz zawodnik Tomasz Kotowski w parze z Natalią Bajor z AZS AWF WROCŁAW wywalczył
Zawodnicy Energa-Manekin Toruń na III Grand Prix Polski Kadetów
- Szczegóły

XVII GRAND PRIX TORUNIA AMATORÓW W TENISIE STOŁOWYM ZAKOŃCZONE
- Szczegóły

XVII GRAND PRIX TORUNIA AMATORÓW W TENISIE STOŁOWYM
ZAKOŃCZONE
(komentarz)
W niedzielę 02.04.2017 r. w sali klubowej odbył się 8 finałowy turniej z cyklu GRAND PRIX TORUNIA AMATORÓW w tenisie stołowym. wyniki tu
Wielkie derby dla Bydgoszczy
- Szczegóły

Energa-Manekin Toruń na wielu frontach rozgrywek ligowych
- Szczegóły

Strona 73 z 89



