Wspierają Nas
9 medali dla Energa Manekin Toruń na Mistrzostwach Województwa 🔥💪
9 medali dla Energa Manekin Toruń podczas Mistrzostw Województwa 

3 marca na hali olimpijczyk rozegraliśmy najważniejsze zawody województwa kujawsko-pomorskiego.
Nasi zawodnicy pokazali że są w formie i zdobyli aż
medali


Singiel:
Debel
Mikst
Dodatkowo znakomity jest fakt, że Katarzyna Palacz oraz Dawid Michna zakwalifikowali się do Mistrzostw Polski, które odbędą się w Gdańsku w terminie od 
- 
marca 
W tej najważniejszej rywalizacji wezmą również udział: Zuzanna Błażejewicz, Tomasz Kotowski oraz Konrad Kulpa.
Trzymajcie kciuki za Naszych 

